Місто

У Житомирі попрощалися з військовим, який загинув від ворожого обстрілу

27 June 2022, 13:39

У Житомирі попрощалися з військовим Геннадієм Шміликом, який загинув захищаючи східні рубежі від атак російського агресора.

Героя поховали 27 червня на Смолянському військовому кладовищі.

«Сьогодні Житомирська територіальна громада попрощалася з нашим захисником, з нашим славним воїном, воїном світла, воїном добра. Він з перших днів війни добровільно пішов до військкомату і став на захист країни – Шмілик Геннадій Олександрович, 1990 року народження. Він випускник житомирської ЗОШ №30. В жалобі залишилася мама, сестра та улюблений племінник. Для нас це вже 77 поховання», - сказала директор Житомирського міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Попрощатися прийшли рідні, друзі та військові побратими.

«В один день з Геннадієм нас мобілізували й ми поїхали захищати Україну. Був дуже гарною людиною, позитивною людиною. Постійно казав: Андрюха, будемо цих гадів гасить, мене вже навчили як з РПГ працювати, поїдемо і будемо захищати... Сказали, що був артобстріл і осколок попав у голову», - говорить побратим загиблого військовослужбовця Андрій.

«Завжди був доволі веселим хлопцем, нікого в біді не залишав, завжди допомагав знайомим, друзям», - каже приятель загиблого Олександр.

«Він жив у сусідньому будинку і ми все дитинство з ним грали у футбол в різних командах. Тільки зараз розумієш, що таке протистояння один з одним. Понад 20 років дружили, спілкувалися. Гарна людина була, завжди буде у нашому серці», -каже Сергій.

Нагадаємо, 21 червня в Житомирі поховали загиблого військовослужбовця Романа Бойка.

Як повідомляв Житомир.info, 18 червня міський голова повідомляв, що у Житомирі попрощалися із військовим Миколою Голубєвим, а в селі неподалік обласного центру в останню путь провели Івана Заречного, обидва воїни загинули на східних рубежах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: загибель війна військовослужбовець загинув прощання Шмілик 
Матеріали по темі