Культура

У Житомирі завершили 78-й театральний сезон виставою «Вій»

1 July 2022, 10:57

На сцені «Навколокультурного простору» 30 червня відбулось закриття 78-го театрального сезону у Житомирі.

Про це 1 липня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Закриття 78-го театрального сезону у Житомирі відзначили виставою «Вій». Показ вистави відбувся 30 червня на сцені «Навколокультурного простору». Режисер-постановник вистави — заслужений артист України Петро Авраменко», - йдеться у повідомленні.

За словами Петра Авраменка, «Вій» створено за мотивами відомого твору Миколи Гоголя. Зберігши притаманну Гоголю містичність, режисер зробив виставу, яка занурює глядача у містичний світ, наповнений мелодикою українських народних пісень, розкутого гумору і вражаючого драматизму. Гоголівські персонажі живуть і діють у двох світах: в містичному і реальному, фантастичному і побутовому. Дві заблудші душі Хоми та Панночки прагнуть знайти вихід, але не можуть, бо один не здатен покаятися, а друга не може простити. Це вічне протистояння закручує у вир не лише їх, а й усіх оточуючих. Всі вони стають заручниками своїх жахів які водять їх душі по замкнутому колу.

Як повідомляв Житомир.info, 8 вересня 2021 року 78-й театральний сезон відкрився виставою просто неба. Актори зіграли музичну комедію «За двома зайцями».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: театр театральний сезон вистава завершення 
Матеріали по темі