Влада

Навчальний рік має стартувати в очному режимі, онлайн-навчання буде у прифронтових областях і прикордонних громадах, - Шмигаль

21 July 2022, 10:07

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням.

Про це йшлося під час селекторної наради з очільниками регіонів під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля – повідомила 20 липня пресслужба Кабміну.

«Безпека дітей – найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Усі рекомендації вже розроблені. У сховищах мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними», - наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр заслухав інформацію міністра освіти і науки та очільника ДСНС щодо стану готовності закладів освіти та укриттів до навчального року. Міністр внутрішніх справ також акцентував увагу на питаннях безпеки в школах. Серед нововведень, які плануються з нового навчального року, це наявність у школах тривожної кнопки для звернення до органів Національної поліції.

«Денис Шмигаль підкреслив, що новий навчальний рік має стартувати в очному режимі. Там, де це неможливо, зокрема у прифронтових областях і прикордонних громадах, застосовуватиметься онлайн-навчання. Очільник Уряду також дав завдання МВС опрацювати можливість використання комунального транспорту за певних умов для надання послуг із підвезення дітей з та до освітніх закладів», - йдеться у повідомленні.

У контексті підготовки закладів освіти до навчального року учасники наради обговорили питання тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях закладів освіти. За інформацією МОН, на сьогодні 56 тисяч осіб проживають в освітніх закладах.

Обласні військові адміністрації зі свого боку мають розробити плани розміщення ВПО в інших приміщеннях.

Нагадаємо, 15 липня під час візиту до Житомира перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін презентував проєкт «Безпечне освітнє середовище в умовах війни» та оглянув укриття в одному з університетів.

Як повідомляв Житомир.info, за інформацією ОВА на початку липня 2022 року у Житомирській області з 570 закладів загальної середньої освіти 394 мали укриття, а з 642 закладів дошкільної освіти укриття мали лише 267.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Шмигаль укриття навчання школа  
Матеріали по темі