Місто

Вода на пляжах у Житомирі не відповідає вимогам, але індекс кишкової палички вже у межах норми

25 July 2022, 17:30

Фахівці вкотре провели лабораторні дослідження якості води на пляжах у Житомирі та у містах Коростень, Новоград-Волинський і Бердичів. На жодному з місць відпочинку вода не відповідає нормам. Зокрема, житомирські пляжі (дорослий і дитячий) «не склали іспит» за біохімічним та хімічним споживанням кисню. А от індекс ЛКП (лактозопозитивної кишкової палички) на обох пляжах тепер у межах норми. Натомість на пляжах в Коростені, Новограді-Волинському і Бердичеві вміст кишкової палички перевищує допустимий рівень майже у 5 разів.

Інформацію щодо якості води на пляжах Житомирської області станом на 22.07.2022 року надала Державна установа «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».

Як повідомляв Житомир.info, станом на 8 липня 2022 року на обох житомирських пляжах (дорослому і дитячому) вода не відповідала нормам ні за вмістом кисню, ні за концентрацією кишкової палички. Зокрема, на дитячому пляжі вміст кишкової палички перевищував норму в 14 разів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пляж вода купання купальний сезон ОЛЦ лабораторний центр  
Матеріали по темі