Влада

За позовом депутата Житомирської облради суд зупинив ліквідацію обласного центру спортивної медицини

26 July 2022, 14:02

Житомирський окружний адміністративний суд зупинення дії рішення Житомирської обласної ради №403 від 14 липня 2022 року про припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини», яке вирішили приєднати до КНП «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр».

Заяву депутата Житомирської обласної ради Чорноморця Олександра Павловича про забезпечення позову суд розглядав 21 липня 2022 року, відповідна ухвала оприлюднена 25 липня.

19 липня 2022 року Олександр Чорноморець, директор КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» звернувся до суду із заявою про забезпечення позову до пред`явлення позовної заяви, в якій просив:

зупинити дію рішення №403 від 14 липня 2022 року «Про припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Обласний медичний консультативний центр» Житомирської обласної ради», яке прийнято на пленарному засіданні одинадцятої сесії Житомирської обласної ради 8 скликання до моменту вирішення справи в суді;

заборонити призначеній комісії, склад якої визначено Додатком 1 до рішення №403 від 14.07.2022, з припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирській обласній раді вчиняти будь-які дії які направлені на припинення юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради, визначені Додатком №2 до рішення обласної ради №403 від 14 липня 2022 «Порядок та строки припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради.

«В обґрунтування заяви вказує, що рішення прийнято з грубим ігноруванням норм чинного законодавства, без дотримання положень Регламенту Житомирської обласної ради щодо підготовки і розгляду радою процедурних питань на сесії, порядку внесення на сесію ради проекту рішення, його обговорення та ухвалення на сесії. Зазначає, що в будь-який момент може розпочатися процедура припинення юридичної особи і не вжиття заходів забезпечення позову взагалі унеможливить в подальшому виконання рішення суду та практично унеможливить поновлення порушених чи оспорюваних прав та інтересів позивача та всіх працівників КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради», - йдеться в ухвалі.

Суд задовольнив заяву депутата Чорноморця частково: дію рішення про ліквідацію обласного центру спортивної медицини призупинив, а щодо заборони призначення комісії – відмовив.

Скріншот з ухвали суду

«Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання суддею. Ухвала суду може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи», - зазначається в ухвалі Житомирського окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, на сесії Житомирської обласної ради 14 липня за пропозицією обласної військової адміністрації депутати ухвалили рішення про ліквідацію КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини», який знаходиться на майдані Перемоги, шляхом приєднання його до обласного консультативно-діагностичного центру, що на вулиці Пушкінській: «за» проголосували 42 депутати з 49 присутніх (всього в облраді 64 депутати).

Як повідомляв Житомир.info, 8 липня 2022 року в обласній раді під час засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів розглядали проєкт рішення про намір ліквідувати комунальне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини», яке знаходиться в центрі Житомира (майдан Перемоги, 10-а), приєднавши до обласного діагностичного центру. Шість років тому обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини теж намагалися ліквідувати, приєднавши до іншого закладу: у березні 2016 року на сайті облради був опублікований проєкт рішення сесії про припинення юридичної особи – обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради шляхом приєднання до обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд ліквідація центр спортивної медицини Чорноморець облрада  
Матеріали по темі