![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/08/30/209454/e89f93cae0c459762163d9974a281f64_preview_w440_h290.jpg)
Незабаром українські школярі повернуться за парти – онлайн або офлайн. Якщо дитина навчатиметься офлайн, то під час можливої евакуації чи спуску до укриття, вона братиме з собою наплічник, в якому мають бути необхідні речі.
Про це йдеться в інформації Патрульної поліції України, оприлюдненій 30 серпня.
Батькам радять подбати, щоб у рюкзаку дитини були:
пляшка чистої води;
поживні батончики, снеки;
нотатка від батьків, у якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків та ближніх родичів (імена, телефони, адреси);
телефон (за можливості) + зарядний пристрій + павербанк;
індивідуальний набір необхідних ліків (запас на кілька днів);
комплект змінної білизни та одягу;
улюблена іграшка або річ.
«Все інше (їжа, вода, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальна аптечка тощо) має заздалегідь підготувати і забезпечити заклад освіти. Тож поспілкуйтесь з представником закладу і уточніть наявність необхідних предметів. Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація», - йдеться у повідомленні.
Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі станом на 30 серпня 2022 року майже 40% батьків виявили бажання, щоб діти навчалися офлайн, а 60% – дистанційно.