Суспільство

В Житомирській області служба автодоріг ліквідовувала аварійну ямковість на трьох дорогах

9 September 2022, 15:36

Поки погодні умови дозволяли в Житомирській області проводили роботи з ліквідації аварійних вибоїн.

Про це 7 вересня повідомляла Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

«Працюємо пневмо-струменевим методом. Наразі підрядні організації задіяні на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі – Шепетівка, Р-18 Житомир - Попільня - Сквира - Володарка - Ставище,Т-06-11 Ставище-Брусилів-Попільня. Працюють механізми: «УЯР-1» та «MADPATCHER», що дозволяє в короткі строки та мобільно ліквідувати пошкодження та деформації дорожнього покриття. Наголошуємо водіям про обмеження швидкісного режиму в місцях проведення дорожніх робіт», - йшлося у повідомленні.

САД пояснив переваги пневмо-струменевого методу: завдяки спеціальній конструкції та використанню стисненого повітря бітумна суміш надходить швидше і щільно заповнює весь об’єм ямки, лунки, тріщини, просадки на дорожньому покритті. До того ж значно спрощується технологічних процес очистки вибоїн, а змішування емульсії зі щебенем відбувається безпосередньо в машині на місці проведення ремонту. Не потрібні і засоби для ущільнення суміші. Роботи виконуються без перекриття автомобільного руху, а після виконання ремонту транспортні засоби одразу можуть пересуватися з обмеженням швидкості до 40 км/год. Не менш важливою перевагою струменевої технології є й відсутність будь-яких відходів під час виконання ремонтних робіт.

Як повідомляв Житомир.info, Служба автомобільних доріг у Житомирській області в березні 2022 року уклала угоди з ТОВ «Шляхбуд-5», ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» та ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення протяжністю 1632 км, загальна вартість укладених угод – 263,8 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД дорога ремонт  
Матеріали по темі