Місто

Виконком погодив договір про співпрацю з благодійним фондом щодо організації в Житомирі «соціальної кухні»

5 October 2022, 10:10

Влада Житомира затвердила договір про співпрацю з благодійним фондом БФ «Карітас – Спес» щодо організації «соціальної кухні».

Рішення ухвалили на засіданні виконкому 5 жовтня.

«Це стосується харчування малозахищених верств населення, був пропрацьований договір про співпрацю, який передбачає умови розміщення тимчасових споруд та їх підключення до комунікацій «Прозорого офісу». Компенсація за використання комунікацій буде здійснюватися за рахунок місцевого бюджету», - поінформував директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Керівник проєкту «Соціальна кухня Житомира» Ян Колесник розповів, що в тиждень годувати планують близько 1 тисячі людей з числа малозахищених громадян та внутрішньо переміщених осіб.

«Кухня може забезпечити 300 обідів на день. Спочатку це буде тричі на тиждень, а потім – з понеділка по п’ятницю. Обслуговуватиме кухню близько 70 осіб. Особи, які опинилися в скруті, повинні звернутися в «Прозорий офіс» і отримати талони на обід. Далі в нас будуть картки з QR-кодами і люди з цими картками можуть приходити раз чи два рази на тиждень і отримувати готові обіди, які будуть фасовані, люди не будуть харчуватися у нас на кухні», - пояснив Ян Колесник.

Нагадаємо, 12 вересня міська рада інформувала, що у Житомирі з жовтня з’явиться мобільна «Соціальна кухня», яка буде видавати безкоштовно обіди соціально вразливим верствам населення.

Як у Житомирі за 60 гривень з міського бюджету в травні 2022 року годували обідами пенсіонерів, людей з інвалідністю та переселенців дивіться у фоторепортажі

Як повідомляв Житомир.info, на початку лютого 2022 року на засіданні виконкому Житомирської міської ради прийняли рішення збільшити вартість гарячих обідів для малозахищених верств населення у зв’язку з подорожчанням продуктів. За буденні обіди встановили вартість 60 грн (замість 43 грн), а за святкові 100 грн (замість 80 грн).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком соціальна кухня харчування обід договір 
Матеріали по темі