Влада

В Житомирській області інспектували лінії укріплення біля українсько-білоруського кордону

6 October 2022, 09:42

В Житомирській області 5 жовтня інспектували лінії укріплення від українсько-білоруського кордону вглиб області.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Сьогодні разом з представниками Ради національної безпеки та оборони, командування Збройних сил України та нашими прикордонниками весь день присвятили інспектуванню ліній укріплення Житомирщини, безпосередньо від українсько-білоруського кордону, вглиб нашої області. Наочно переконалися в тому, що наша щоденна праця з посилення обороноздатності Житомирщини дає суттєвий результат, який стане кісткою в горлянці ворога, якщо той ризикне сунутися на українське Полісся», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку вересня підрозділи Сил оборони України відпрацювали активну фазу навчань «Північний буревій – 2022» біля білоруського кордону.

Як повідомляв Житомир.info, 20 травня 2022 року в ефірі національного телемарафону начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко розповідав, зокрема, про укріплення рубежів на півночі області і запевняв: «якщо комусь захочеться зайти з боку білорусі на територію Житомирської області, то ми дамо гідну відсіч, і підуть піджавши хвости».

На початку серпня в рамках робочого візиту до Житомирської області заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко та представники обласної влади перевірили хід робіт з посилення обороноздатності області та укріплення державного кордону між Україною та білоруссю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон Бунечко білорусь оборона  
Матеріали по темі