![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/11/01/210554/71a327e90ed697fd6e26b6b5b2aa4256_preview_w440_h290.jpg)
У Житомирі 7 листопада розпочинається експрес-курс «Щоденна українська» для внутрішньо переміщених осіб.
Про це 1 листопада повідомляє Житомирська міська рада.
«Управління культури Житомирської міської ради вже традиційно розпочинає мовні курси для покращення своїх вмінь та навичок.Експрес-курс складатиметься із 8 тематичних занять та проходитиме офлайн у Домі української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18)», - йдеться в повідомленні.
Зауважимо, на курс є обов’язкова попередня реєстрація за номером телефону:
067 875 27 73
Нагадаємо, з 9 листопада у Житомирі в Домі української культури стартував безкоштовний експрес-курс «Прокачай українську». За словами начальниці управління культури Житомирської міської ради Ілони Колодій, житомиряни мали змогу вдосконалити свої знання з ділового мовлення та вивчити правила нового правопису.