![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/11/21/210892/1d4ab24891b79750860d2b39ffca3842_preview_w440_h290.jpg)
У Хорошівській громаді Житомирської області 19 листопада в річці під час риболовлі втопився чоловік.
Про це Житомир.info повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Житомирській області.
«19 листопада під час вилову риби у річці між селами Кропивенка та Рижани Хорошівської громади втопився 39-річний чоловік», – розповіли у пресслужбі ДСНС.
Тіло загиблого вилучили місцеві жителі.
Як повідомляв Житомир.info, 19 березня 2022 року водолази з 6-метрової глибини дістали тіло рибалки, який потонув напередодні на річці Гуйва біля «Кавунових дач» поблизу Житомира.