Місто

Непотріб прибрали, встановили баки: в Житомирі ліквідували сміттєзвалище поблизу річки Кам’янки

1 December 2022, 11:32

З прибережно-захисної смуги річки Кам‘янка в Житомирі прибрали сміття, яке у жовтні під час рейду виявили екологи.

Про це 1 грудня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«Місяць тому ми повідомляли про виявлення несанкціонованого звалища відходів в прибережно-захисній смузі річки Кам‘янка в місті Житомир. Зазвичай особи, які викидають відходи на несанкціоновані сміттєзвалища, – невідомі, тому відповідальність за безпечне поводження з відходами та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на своїй території покладається на орган місцевого самоврядування. Тому Державною екологічною інспекцією Поліського округу до Житомирської міської ради було скеровано вимогу з метою розгляду даного факту на засіданні постійної комісії з питань поводження з відходами та вжиття невідкладних заходів з його ліквідації», – нагадують в Держекоінспекції.

Як результат – Житомирська міська рада повідомила екологам про виконання вимоги відповідним листом.

Своєю чергою, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу перевірили та підтвердили виконання вимоги. Також міськрада по вулиці Набережній Під Скелями встановила ще й сміттєві баки.

Нагадаємо, 31 жовтня пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу повідомила, що під час здійснення рейдових заходів у Житомирі виявили розміщення несанкціонованого звалища відходів в прибережно-захисній смузі річки Кам’янки. Держекоінспекція скерувала вимогу до Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, навесні 2022 року один із жителів мікрорайону Мальованка у Житомирі влаштував сміттєзвалище біля свого обійстя та у сосновому лісі, що поблизу: невдоволені сусіди поскаржилися на купи сміття, на місце виїжджали комунальники. «Організатору» сміттєзвалища виписали постанову, зобов’язавши все прибрати протягом 10 діб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття сміттєзвалище Кам'янка річка еколог екологічна іспекція ДЕІ  
Матеріали по темі