Місто

За три місяці житомиряни заборгували водоканалу понад 7 млн грн, загальна сума складає вже 80 млн грн

31 March 2023, 11:44

На заборговані житомирянами кошти водоканал міг би придбати 22 машини для ремонтних бригад: сума боргу складає 80 млн грн.

Про це 31 березня повідомляє пресслужба КП «Житомирводоканал».

«А ви знаєте про те, що не лише у людей, а й у підприємств є мрії? Серед найбільших водоканалівських мрій – отримувати усі кошти за надані послуги. Наше підприємство часто мріє про нові мережі, яким нестрашний бурхливий потік води, що щосекундно рухається ними до ваших осель; мріє про нову запірну і нові насоси, які б працювали справно і безперебійно. І от якби житомиряни погасили 80-мільйонний борг, ми б могли реконструювати УСІ наші «втомлені» віком та важкою роботою каналізаційні насосні станції або ж УСІ підвищувальні насосні станції, які забезпечують стабільним тиском подачі води кілька сотень багатоповерхівок. Ми могли б оновити наш автопарк і придбати для кожної з наших бригад новеньку «аварійку», аби хлопці, які щодобово працюють щонайменше 8 годин, могли б переодягнути вологий одяг, зігріти змерзлі від постійного контакту з водою руки (до речі, за заборговану нам суму коштів ми могли б придбати аж 22 такі машини!)», - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі водоканалу закликають сплатити кошти за отримані послуги.

Нагадаємо, станом на 27 лютого житомиряни заборгували водоканалу понад 73 млн грн, на підприємстві заговорили про підготовку заяв до суду.

Як повідомляв Житомир.info, 14 листопада 2022 року у КП «Житомирводоканал» повідомляли, що рівень оплати житомирян за послуги водоканалу становить 89,9%, загальна сума боргу становила 75 млн грн. У десятці боржників лідерство тримав гуртожиток сімейного типу на вул. Ціолковського, 14.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водоканал борг заборгованість 
Матеріали по темі