Місто

У Житомирі завершився четвертий футбольний турнір пам’яті Дмитра Рудя. Результати

21 August 2023, 16:48

IV відкритий футбольний турнір пам’яті Дмитра Рудя завершився, кубок переможців – у ФК "Шахтар"Донецьк.

Про це 21 серпня повідомила Житомирська міська рада.

Вісім команд з різних куточків України змагалися за почесні трофеї турніру упродовж трьох днів – 18,19 та 20 серпня.

Переможцями та призерами IV-го відкритого футбольного турніру пам’яті Дмитра Рудя (U-12) стали:

• Перше місце – ФК "Шахтар", Донецьк;
  • Друге місце – ФК "Зміна-Оболонь", Київ;
  • Третє місце – ФК "Рух", Львів.

Житомирська команда СДЮСШОР "Полісся" зайняла четверту сходинку турніру.

«Дякую нашим футболістам за чудові миті, які вони нам подарували. Дякую ЗСУ, бо завдяки їм цей турнір відбувся. Участю у грі юні футболісти показали свою шану та повагу до Дмитра Рудя та до всіх наших захисників. Бажаю кожній команді багато перемог! Щиро віримо, що наша основна Перемога - одна на всіх - вже скоро!», - говорить секретар міської ради Віктор Клімінський.

Під час нагородження переможців та призерів турніру були присутні гравці команди ФК «Полісся» – Артем Козак, Аріельсон та Бені Макуана.

Відзначили й найкращих гравців за номінаціями.

Артем Файдюк, вихованець СДЮСШОР «Полісся», став найкращим півзахисником.

Найкращий гравець чемпіонату – Арсен Семенченко (ФК "Шахтар" Донецьк).

Найкращий голкіпер – Гліб Назаренко (ФК "Зміна-Оболонь" Київ).

Найкращий захисник – Олег Дідик (ФК "Рух" Львів).

Найкращий нападник – Кирило Савін (ФК "Шахтар" Донецьк).

Нагадаємо, 18 серпня на стадіоні «Спартак Арена» стартував четвертий футбольний турнір пам’яті загиблого учасника АТО Дмитра Рудя.

Як повідомляв Житомир.info, футбольний турнір пам’яті Дмитра Рудя започаткували в 2019 році: 22 серпня відбулось офіційне відкриття оновленого стадіону «Спартак Арена» і в цей день на футбольному полі зустрілися команди-фіналісти юнацького турніру «Полісся» та «Бердичів».

У 2020 році 22 серпня на стадіоні «Спартак Арена» стартував футбольний турнір пам’яті Дмитра Рудя, 24 серпня, на День незалежності, ФК «Карпати» зіграв з ФК «Шахтар» у фіналі, останні здобули перемоги та завоювали кубок.

22 серпня 2021 року на стадіоні «Спартак Арена» стартував третій відкритий футбольний турнір серед юнаків пам’яті загиблого учасника АТО Дмитра Рудя, в якому брали участь вісім команд U-12.