Влада

Начальник Житомирської ОВА знову провів розширену нараду щодо мобілізації

19 January 2024, 15:13

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко провів розширену нараду з керівниками громад, представниками Територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки області та правоохоронними органами.

Про це начальник ОВА повідомив 19 січня 2024 року.

«Обговорили питання, від якого напряму залежить збереження незалежності нашої країни, наше майбутнє як громадян демократичної Держави та майбутнє наступних поколінь українців – питання мобілізації. Вже майже два роки ми чинимо спротив російським окупаційним військам в умовах повномасштабної війни. І хоча комусь може здатися, що за цей час багато чого змінилося - насправді змінився лише характер викликів перед нами. Наші воїни, наші герої, продовжують звільняти українську землю та стримувати ворога ціною своїх життів. Мобілізація не лише виклик для наших військових структур, територіальних центрів комплектації та правоохоронців. Це громадянський обов'язок кожного перед Державою та шанс змінити майбутнє для наших дітей та онуків, остаточно вирвавши їх з кривавих лап рашистської імперської диктатури», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час наради «обговорили конкретні кроки», які треба вжити задля підтримки військових та зміцнення країни.

Нагадаємо, в Житомирській обласній військовій адміністрації 5 грудня 2023 року відбулася розширена нарада з керівниками громад та представниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області щодо питання мобілізації.

Як повідомляв Житомир.info, 23 листопада 2023 року у Бердичівській РВА на виконання рішення Ради оборони Житомирської області щодо посилення мобілізаційної роботи проводили розширену нараду, де начальник Бердичівського РТЦК та СП розповідав, що щоденно вручається близько 15 повісток, але до центру комплектування прибуває тільки 10% оповіщених. На початку січня 2024 року начальниця Бердичівської РВА Людмила Диимдюк провела нараду у Вчорайшенській територіальній громаді, яка має неналежний результат з оповіщення та доставки військовозобов’язаних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мобілізація нарада ТЦК та СП Бунечко ОВА  
Матеріали по темі