Влада

Минулого року мер Житомира провів у відрядженнях 1,5 місяця, бюджетні кошти на це не витрачав

26 January 2024, 12:36

У 2023 році мер Житомира Сергій Сухомлин, його три заступники та секретар міської ради Віктор Клімінський їздили у відрядження по Україні та за кордон. Єдиний із заступників, у кого минулого року не було закордонних відряджень – Сергій Кондратюк. При цьому мер для відряджень взагалі не використовував бюджетні кошти, а іншим оплачували з бюджету лише частину поїздок.

Така інформація міститься у відповіді виконавчого комітету Житомирської міської ради на інформаційний запит Житомир.info.

Загалом у мера Сергія Сухомлина минулого року було 16 відряджень загальною тривалістю 44 дні, 9 одноденних відряджень були в межах України, щодо закордонних, то мер Житомира минулого року відвідав Швейцарію, Польщу, Італію (двічі), Туреччину, Данію, Німеччину. Жодну з поїздок з міського бюджету не оплачували.

Детальніше про дати відряджень та їх мету дивіться нижче у скриншотах з відповіді на інформаційний запит:
Перша заступниця мера Світлана Ольшанська у 2023 році мала 8 відряджень загальною тривалістю 35 днів: 4 одноденні в межах України і стільки ж тривалих закордонних у Фінляндію, Естонію, Польщу та Німеччину. На відрядження Світлани Ольшанської з міського бюджету витратили 12 тис. 235,75 грн, оплачували лише три відрядження по Україні (по 300 грн) і два закордонних: 9476,1 грн – з 21 по 30 квітня Фінляндія та Естонія; 1859,65 грн – з 22 по 26 травня Польща.У заступниці мера з гуманітарних питань Марії Місюрової лише чотири відрядження за рік на 22 дні: два по Україні тривалістю 3 дні та два закордонних – 10 днів у Фінляндії та Естонії в квітні разом з першою заступницею мера і 9 днів у столиці Естонії з 25 листопада по 1 грудня. Оплачували з бюджету лише квітневий закордонний візит 9476,1 грн.

У заступника мера з житлово-комунальних питань Сергія Кондратюка за 2023 рік було 10 відряджень загальною тривалістю 16 днів, всі в межах України: Київ, Львів, Трускавець, Звягель, Буча. Оплачували лише чотири відрядження, загальна сума – 1905 грн.

Найменше відряджень було у заступника з транспортних питань Олександра Шевчука – лише три загальною тривалістю 16 днів, але всі закордонні: 7 днів у Бельгії (Брюссель), 9 днів у Польщі (Хелм і Варшава). Оплачували йому відрядження у Бельгію та польський Хелм, витративши на це 22 тис. 599,37 грн.

Секретар міської ради Віктор Клімінський їздив у відрядження 5 разів на 14 днів, з них 3 дні в Україні (Київ і двічі Коростень) і 11 днів за кордоном: з 3 по 7 липня в Польщу (Битом), з 12 по 17 листопада в Німеччину (Лейпциг). Оплатили йому одне відрядження у Коростень та у Польщу, загальна сума – 17 тис. 907,5 грн.


Як повідомляв Житомир.info, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його чоловіки-заступники у 2023 році в закордонних відрядженнях не перебували, натомість перша заступника начальника ОВА Наталія Остапченко їздила тричі: 15 днів в червні у США, 4 дні в жовтні у Румунії, 9 днів у грудні в Італії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відрядження міськрада кордон Сухомлин Ольшанська Місюрова Кондратюк Шевчук Клімінський 
Матеріали по темі