Місто

На майдані Корольова під час сесії Житомирської облради влаштували акцію на захист ПНУ

7 March 2024, 12:55

В центрі Житомира, на майдані Корольова, влаштували акцію на підтримку Поліського національного університету.

Кілька сотень людей з плакатами, мегафоном, національним прапором та прапором ПНУ вдень 7 березня проводять мітинг на підтримку Поліського національного університету.

Водночас акція по часу збіглася із виступом ректора ПНУ, депутата Олега Скидана на сесії Житомирської обласної ради.

Нагадаємо, на початку сесії депутати не підтримали пропозицію включити до порядку денного проєкт рішення зі зверненням до президента, Верховної ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Поліського національного університету шляхом його приєднання до Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Зауважимо, що об 11:43, під час виступу Олега Скидана на сесії облрада на його Facebook-сторінці був розміщений допис і фото снаряду, підписаного «Я проти знищення ПНУ».


Як повідомляв Житомир.info, 16 лютого 2024 року ректор Поліського національного університету Олег Скидан заявив про початок процесу об’єднання ПНУ та Житомирського державного університету імені Івана Франка, а 19 лютого ректорка ЖДУ Галини Киричук заперечила інформацію про об’єднання двох університетів в один, зазначивши, що з цього приводу «жодного нормативного документа ні в МОН, ні в Уряді ще немає».

2 березня Олег Скидан виклав лист Міністерства освіти і науки, направлений 1 березня начальнику ОВА Віталію Бунечку з рекомендацією «опрацювати та надати пропозиції стосовно реорганізації Поліського національного університету шляхом приєднання до Житомирського державного університету ім.Івана Франка за умови збереження освітнього, наукового та матеріального потенціалу Поліського національного університету з урахуванням наявної мережі закладів вищої освіти Житомирської області». 4 березня студенти організували акцію біля ПНУ, а в університеті зібрали конференцію трудового колективу, де викладачі висловлювалися проти приєднання до іншого навчального закладу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: акція університет мітинг ПНУ Скидан  
Матеріали по темі