Влада

Як депутати голосували за звільнення керівника житомирської обласної лікарні Богдана Леськіва

7 March 2024, 15:38

Під час чергового засідання сесії Житомирської обласної ради депутати проголосували за звільнення Богдана Леськіва з посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського».

Перед тим, як проголосувати, депутати висловлювалися на підтримку керівника лікарні та дали йому слово. Начальник Житомирської ОВА згадав про розміри заробітних плат в закладі. Як це було – дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, на засіданні бюджетної комісії Житомирської облради 1 березня заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лучків розповідав, зокрема, про використання в обласній лікарні кардіовиробів та списання медичних препаратів. За результатами розгляду питання члени комісії більшістю голосів підтримали рекомендацію звільнити генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня ім. ім.О.Ф.Гербачевського» Богдана Леськіва.

Як повідомляв Житомир.info, в комунальному некомерційному підприємстві «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради у 2023 році середня зарплата керівництва була 48-137 тис. грн, тоді як лікарям на місяць нараховували від 23,5 до 29 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія лікарня обласна лікарня Леськів звільнення 
Матеріали по темі