Влада

«Зуби дракона», мінні поля, протитанкові рови – Бунечко показав, як у Житомирській області укріплюють кордон з білоруссю

26 March 2024, 14:26

У Житомирській області триває будівництво глибокоешелонованої системи оборони на кордоні із білоруссю.

Про це 26 березня повідомив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook.

«Розбудова глибокоешелонованої системи оборони на кордоні Житомирщини з білоруссю триває з 2022 року. У тісній співпраці з військовим командуванням побудовані довготривалі вогневі позиції з армованого залізобетону, встановлено інженерні загородження: протитанкові рови, мінні поля, «зуби дракона». Зараз триває зведення додаткових фортифікаційних споруд для захисту нашого кордону. Попри мінливу погоду будівельники не припиняють копати рови та ходи сполучення та встановлювати бетонні споруди для захисту воїнів Збройних сил України», - повідомив Бунечко.


Нагадаємо, 18 березня у Житомирській ОВА провели нараду з ТрО, де обговорили будівництво нових ліній фортифікацій на кордоні з білоруссю

12 березня 2024 року начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко в ефірі «Суспільне. Новини» розповідав про підготовчі роботи для продовження будівництва посиленої лінії оборони. Він зазначав, що ведення фортифікаційних споруд відбувається державним коштом під керівництвом Генштабу ЗСУ та із залученням техніки громад та місцевих підприємств. Адже 251 кілометр Житомирської області межує із недружньою нашій державі республікою білорусь, загрози вторгнення з боку якої зараз немає.

Як повідомляв Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної (військової) адміністрації без тендеру уклав договори на будівництво фортифікаційних споруд на території області загальною вартістю 203 млн 477 тис. 692,72 грн. У системі «Прозорро» з 23 лютого 2024 року і до 12:30 год. 26 лютого 2024 року оприлюднені вісім угод.

Зауважимо, також департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної (військової) адміністрації уклав договори на будівництво фортифікаційних споруд на території області ще на 390 млн 131 тис. 278,73 грн. Дев’ять угод на нове будівництво фортифікаційних споруд на території Житомирської області (взводного опорного пункту) оприлюднені департаментом ОДА за дві доби: з 14:00 26 лютого 2024 року до 14:00 28 лютого 2024 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон фортифікаційна споруда мінне поле зуби дракона глибокоешелонована система оборони білорусь Бунечко  
Матеріали по темі