Місто

Житомирський міський голова вручив стипендії 12 учням мистецьких шкіл

28 May 2024, 19:12

Дванадцять учнів мистецьких шкіл нашої громади отримали стипендії міського голови за активну участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах та фестивалях, а також за сприяння у розвитку молодіжного руху в Житомирі.

Про це 28 травня повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«В країні йде війна, але завдяки нашим Збройним Силам ми маємо можливість сьогодні подякувати молоді, викладачам та батькам за таланти. Українці – талановита нація і виступами наших дітей на світових сценах, ми ще раз це доводимо. Дякую, що ви у такий важкий час працюєте та творите мистецтво», – говорить міський голова Сергій Сухомлин.

Серед нагороджених Ірина Шевченко, учениця музичної школи імені Б.М. Лятошинського.

«Я граю на скрипці. Займаюся вже 7 років. Цього року здобула перемогу в Міжнародному конкурсі «Празька рапсодія», який проходив у травні цього року Чеській Республіці. У майбутньому дуже хочеться виступати на великій сцені у складі оркестру», – розповідає дівчина.

Вітала учнів депутатка міської ради Людмила Зубко: «Як добре, коли у дітей є можливість вести діалог з батьками про те, що цікавить дитину. Як круто, коли є зірковий педагог. Результатом цього є те, що дитина видає, що вона максимально може. Росіяни хочуть, щоб ми поставили свої життя на паузу, щоб ми не посміхалися. Ми не маємо права цього робити. Ми маємо здійснити всі передумови для того, щоб кожна дитина знайшла в собі той діамант, який заклади батьки, і змусила своєю важкою працею засяяти його».

Стипендіатами міського голови сьогодні стали:

Заклад «Музична школа «Смолянка»:

Соболь Ярослав

Дубінецький Олександр

Заклад «Художня школа імені Віктора Шкуринського»:

Чорній Катерина

Фоміна Софія

Заклад «Музична школа «Гармонія»:

Максименко Анастасія

Журавська Крістіна

Заклад «Музична школа імені Б.М. Лятошинського»:

Шевченко Ірина

Киндалюк Олександра

Заклад «Музична школа імені Святослава Ріхтера»:

Конончук Назар

Легка Соломія

Заклад «Музична школа імені Лесі Українки»:

Шульський Нікіта

Демченко Ростислав

Нагадаємо, 24 травня міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження про призначення стипендії учням та вихованцям закладів освіти Житомирської міської територіальної громади.

Як повідомляв Житомир.info, 19 лютого 2024 року Сергій Сухомлин підписав розпорядження відповідно до якого 47 обдарованих учнів та вихованців отримали стипендію міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стипендія Сухомлин нагородження стипендіат міська рада  
Матеріали по темі