Суспільство

40 тисяч жителів Житомирської області відмовилися від радіоточки. Так і треба?

30 грудня 2008, 10:42

Тільки спочатку року майже 40 тисяч сімей у Житомирській області вирішили, що проводове радіо їм не потрібне. З 1 жовтня Комісія з питань регулювання зв’язку України збільшила сплату за користування радіоточкою до 6 гривень у місяць замість гривні вісімдесяти копійок. І це для багатьох слухачів серйозний удар по кишені.

Ярослав Власюк, директор ТВО радіо облдержтелерадіокомпані говорить:

“Спільно з представниками “Укртелеком” ми звертались до всіх гілок влади з тим щоб вони взяли на себе частку витрат з утримання та відновлення радіомережі в області. Та на даний час ніяких результатів ми не отримали. ”    

Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Дебой вважає що витрачати кошти на ремонт дротів та часткове відшкодування послуг зв’язку нині не ефективно.

Володимир Дебой, заступник голови Житомирської облдержадміністрації:

“Проводове радіо має широке коло своїх слухачів. Проте на сьогоднішній день існують більш сучасні технології передач радіосигналу. Зокрема, це ефірне радіо, яке працює на довгих і середніх частотах. І в Житомирській області є чудовий досвід передачі сигналу, де “Укртелеком” безкоштовно встановлює жителям віддалених сіл області такі радіоприймачі.”

А тим часом в Україні згідно законодавства в усіх дитячих садках, школах, інших навчальних закладах обов’язково має працювати проводове радіо.

Леонид, Харшан, Сергей Базилюк, 5 канал

Матеріали по темі