Суспільство

У податкових міліціонерів Житомирської області новий керівник. Фото

19 січня 2009, 14:48
З 1 січня 2009 року Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Житомирській області очолив підполковник податкової міліції МАКСИМИШИН Віктор Ярославович, повідомляє прес-служба ДПА в Житомирській області.
 

Коротка автобіографічна характеристика:

Народився у м. Вінники Львівської області 20.07.1971 року.
08.1988-10.1989 студент Чернівецького державного університету.
12.1989-06.1993 студент Львівського державного університету ім..І.Франка.
09.1993-03.1995слухач Інституту підготовки кадрів Служби безпеки України.
03.1995-11.2007 проходив служби на офіцерських та керівних посадах регіональних органів та Центрального управління СБУ.
11.2007-02.2008 знаходився у розпорядженні заступника Голови СБУ – начальника ГУ по боротьбі з корупцією.
12.02.2008 звільнений у запас СБ України.
02.2008-06.2008 начальник зонально-лінійного відділу Управління по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА України.
06.2008-01.2009 начальник відділу по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА у Закарпатській області.
З 01.01.2009 року - перший заступник голови ДПА у Житомирській області – начальник управління податкової міліції.
 
 
 
 
 
Матеріали по темі