Суспільство

С легким паром! Как в Бердичеве в баню через разобранную стену вносили 4-тонные котлы. ФОТОрепортаж

2 квітня 2009, 11:52

Старе обладнання післявоєнних років, яке могло у будь-яку хвилину зупинитися нарешті викинуть геть. Воно використовувало багато газу і з часом стало небезпечним в експлуатації.

Котли привезли із Черкащини. Аби затягнути обладнання всередину, у лазні мусили розібрати стіну. Монтажникам доведеться попотіти — котли важать майже по чотири тони. Роботи майстри обіцяють виконати за місяць, повідомляє ВІК.

Олександр Бунін, директор МКП “Міська лазня”: “Буде провдена повна реконструкція. Замінять котли, насоси, встановлять коректор газу, нові лічильники. Це дасть змогу зекономити гроші”.

Технічна документація на реконструкцію всієї лазні лежить у виконкомі ще з 2007 року. Тоді оновлена котельня, чоловіче відділення та саме приміщення коштувало півтора мільйони гривень. Але у міському бюджеті на стало грошей. Через це роботи проводитимуть поступово. Підприємство, яке встановлює обладнання у котельні погодилося працювати за старими цінами. Усе обійдеться у 500 тисяч гривень.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “В першу чергу ми реконструюємо котельню, замінимо обладнання і апаратуру, потім буде ремонт чоловічого відділення, а потім приступимо за ремонт самої лазні. У нії з 37 року не робився ремонт”.

Роботу міська лазня на час реконструкції котельні не припинятиме. Заклад працюватиме у звичному режимі — три дні на тиждень.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Житомир.info

 

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі