Суспільство

В Бердичеве водоканал нанял компанию для выбивания долгов. Текст документа

13 January 2010, 13:32

Проблема задолженности жителей Бердичева за услуги всерьез беспокоит коммунальные службы города.

Как сообщает еженедельник Бердичев Деловой, в руки его корреспондентов попал интересный документ, из которого видны новые методы борьбы со злостными неплательщиками. Бердичевский водоканал, не имея возможности эффективно воздействовать на должников, воспользовался услугами своего нового партнера по «бизнесу» - коллекторской компании из города Киева с многообещающим названием «Корсар».

Предлагаем вашему вниманию письмо представителя этой компании одному из должников. По всей видимости, оно должно нагонять на неплательщика страх и ужас, так как в нем описываются все напасти, которые обрушатся на виновного в задолженности в случае неуплаты долга.

БОРЖНИК! ОСТАННЄ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Змушені повідомити Вас про те, що станом на 1 червня 2009 року у Вас перед МКП «Бердичівводоканал» існує борг за комунальні послуги в сумі _____.

Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що представником  МКП «Бердичівводоканал» з питань стягнення з Вас заборгованості є ТОВ «Колекторська компанія «Корсар».

З моменту отримання Вами цього листа Ви маєте зрозуміти, що з Вами вже протягом певного часу працюють колектори. У разі добровільної не сплати боргу ми будемо змушені виконати відносно Вас повний комплекс дій зі стягнення заборгованості, і все що ми будемо робити, буде цілком в рамках закону.

Не радимо Вам вважати себе розумним та хитрим, адже ви один і Ваш досвід – мінімальний, тоді як наші спеціалісти кожен день вдосконалюють свій досвід, працюючи одночасно з тисячами боржників, а Закон – і той на боці підприємства.

Вже маючи велику практику та досвід, ми досконало знаємо, як змусити вас заплатити:

- ми будемо чекати Вас на роботі. В кабінеті вашого керівника;

- розшукуючи Вас, ми будемо спілкуватися з вашими співробітниками, сусідами, родичами, знайомими, створюючи Вам певний імідж;

- Ваші дані будуть внесені в реєстр проблемних позичальників України і Ви будете відмічені як неблагонадійний платник, ми усім повідомимо про Вашу фінансову непорядність;

- Ви втратите спокій та сон, Вам не дадуть спокійно жити: дзвінки – нагадування про необхідність погашення заборгованості – це мінімальні незручності, що на Вас чекають…

Особливо «товстошкірих» та непробивних, так би мовити, «досвідчених» боржників, чекає ШОУ: візит судових виконавців для проведення опису майна боржника, як заведено, з понятими, дільничними та іншими учасниками даного дійства, під доглядом сусідів та просто цікавих.

Коротше кажучи, ми перетворимо Ваше життя на одне суцільне нагадування – «НЕОБХІДНО СПЛАТИТИ БОРГ» - до тих пір, поки Ви заплатите свій борг.

В кінці кінців, Ви все рівно будете змушені сплатити борг. Проте, тільки від Вас залежить, якою моральною ціною він обійдеться Вам та Вашим рідним. І що (для Вас) найсумніше – Ви все одно ЗАПЛАТИТЕ. Досвід та методики, які ми застосовуємо, дозволяють повернути борг будь-якої складності.

Інколи, перед тим, як щось робити, необхідно добре подумати. В даному ж випадку не тільки подумати, а порахувати і заплатити борг!

Боржник відповідає перед надавачом послуг всім Майном, яке належить йому. Державна Виконавча Служба має право накласти стягнення на майно, заробітну плату та інші доходи боржника з метою примусового виконання рішення суду.

Приймаючи до уваги викладене, враховуючи, що відповідно до ч.1. ст.625 Цивільного кодексу України «боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов’язання», радимо Вам негайно погасити Ваш борг перед МКП «Бердичівводоканал».

З усіх питань, що виникли у Вас після ознайомлення з цим листом, просимо звертатися до МКП «Бердичівводоканал»  за телефоном (044) 383-00-15, або за адресою м.Бердичів, вул. Леніна, 87.

З повагою, представник за дорученням -  ТОВ «Колекторська Компанія «Корсар».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі