Спорт

Житомирский „Контингент” проиграл львовскому «Тайму» с неприличным счетом. ФОТО

1 March 2010, 10:20

Феєрію голів на будь-який смак влаштував «Тайм» у грі із житомирським «Контингентом». Протистояння завершилося із непристойним рахунком 10:0 на користь «червоно-чорних».

В протистоянні команд із різних полюсів турнірної таблиці, мабуть, інший сценарій гри був би сенсаційним. А так, «Тайм» із перших хвилин гри захопив ініціативу і не відпускав її до фінальної сирени. Навіть заволодівши переконливою перевагою в рахунку, «Тайм», хоч і не так зосереджено, але продовжував натхненно атакувати, дозволяючи супернику лише зрідка контратакувати, - повідомляє офіційний сайт ФК Тайм.

Хет-рик у цій грі оформив Валерій Легчанов, дублі в доробку Сергія Якуніна, Дмитра Бондаря та Віталія Скорого. Один гол забив Олександр Кондратюк.