Суспільство

Де жити корисно?

12 April 2010, 09:41

Одним із найбільш важливих факторів, які впливають на вибір місця проживання, є потенційний впив оточуючого середовища на здоров’я людини. Щороку ми радіємо десяткам нових винаходів науки та техніки, які полегшують життя і додають комфорту. Але ми не замислюємось, що науково-технічний прогрес забирає все більше екологічно безпечних місць для нашого проживання. Промислові зони, які раніше знаходилися на окраїнах міст, подалі від спальних та ділових районів, нині межують з житловими будинками та офісами. Тому придбати чи побудувати житло в органічному місці стає все складніше…

В цьому розумінні Житомир не є винятком, однак навколо міста ще залишилося декілька привабливих територій. Найбільшої уваги заслуговують, зокрема, села Дениші, Тригір’я та Буки, що знаходяться на відстані близько 20 км від обласного центру в Чуднівському напрямку. Адже недаремно тут вже декілька десятиліть успішно функціонує санаторій «Дениші», що відомий далеко за межами України.

Тригір’я та Буки простяглися не березі річки Тетерів й відділені від навколишньої метушні старовинним лісом. Унікальне поєднання чистого повітря, води та багатої флори дозволить не лише реалізувати свої мрії про престижне помешкання, а й допоможе зберегти здоров’я.

Багато відомих людей вже переїхали сюди або саме будують заміські будинки, щоб мати можливість відпочити на лоні первісної природи. Адже що може бути краще за збирання грибів, ягід, риболовлю чи полювання після напруженого, стресового тижня? А чого вартий щебет пташок на сході сонця?

«В Буках турбуються про забезпечення відновлення здоров’я мешканців та гостей», — говорить голова Буківської сільської ради Шпак М.М.

На сьогодні активно йде робота по створенню спортивних майданчиків та навіть декількох відновлювально-оздоровчих комплексів. Влітку сюди приїжджає багато любителів водних видів спорту для того, щоб поплавати на сучасних човнах та водних мотоциклах чи підняти вітрило (адже для віндсерфінгу тут чудові умови). Останні засоби спілкування з водою не тільки дозволяють відчути себе частиною модної еліти, але й оздоровитися!

І навіть холодний зимовий день Ви зможете перетворити тут в незабутню, пронизану адреналіном, дитячим захопленням і відчуттям польоту пригоду, адже прогулянка по лісовим дорогам на санчатах з трійкою коней не залишить байдужим нікого…

А для тих, хто бажає не лише відпочити, а й збагатитися духовно — завжди відкриті двері Свято-Приображенського Троїцького монастиря, який видно з вікон  будь-якого буківського будинку.

Таких унікальних місць в плані корисності стилю життя, як с. Буки, поблизу Житомира практично не залишилося. Тому більшість розташованих вздовж води земельних ділянок тут вже продані та ведуться будівельні роботи. Залишається лише привітати власників з вдалими інвестиціями у своє здоров’я!

 

Олена Ткачук

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі