![](https://www.zhitomir.info/f/images/2010/04/15/58309/2010-04-15jfbjfrg005_resize_w440_h290.jpg)
«З любов’ю до тебе» - під такою назвою у м. Житомирі 18 квітня о 12.00 в ресторані «12 стільців» відбудеться благодійний аукціон на підтримку людей з особливими потребами.
Про це Житомир.info повідомили організатори аукціону.
Мета аукціону - надати можливість людям з інвалідністю бути повноправними членами суспільства.
На аукціоні будуть реалізовуватися вишивки, роботи з бісеру, дерева, картону, обереги, виготовлені людьми з особливими потребами та відомими художніми майстрами м. Житомира.
Організатори благодійного аукціону, а це Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», запрошує підприємців міста та усіх небайдужих взяти участь у аукціоні.
Зібрані кошти будуть використані на потреби людей з інвалідністю та створення реабілітаційного центру для людей з особливими потребами та людей, що потрапили в кризові ситуації.