Суспільство

В Житомирской области работников уголовного розыска поздравили с профессиональным праздником. ФОТО

15 April 2010, 17:59

15 квітня з нагоди 91-річниці Дня створення служби карного розшуку в УМВС України в Житомирській області відбулися урочисті заходи.

У привітальному слові начальник Управління Юрій Івакін висловив щирі слова подяки особовому складу карного розшуку УМВС та ветеранам служби. Зазначив, що ці люди, усвідомлюючи всю небезпеку та відповідальність дорученої справи, захищають спокій громадян. Адже цей підрозділ органів внутрішніх справ завжди вважався ударною силою в міліції, бо на його плечі лягає попередження протиправних дій, розкриття тяжких, резонансних злочинів, пошук і затримання небезпечних злочинців, розшук безвісти зниклих людей.  Бандити не мають вихідних і нормованого «робочого» дня, а відтак карний розшук має бути завжди напоготові. Для міліціонерів розкритий злочин – кінцева мета, яку необхідно досягти.

Із гарними побажаннями до присутніх винуватців події звернулися й члени колегії Управління. Зокрема, перший заступник начальника- начальник кримінальної міліції УМВС України в Житомирській області Сергій Талько зазначив, що сьогодні карний розшук області – це потужний та досвідчений колектив, про що красномовно свідчать показники роботи оперативників. Ця служба не прощає слабодухості і дилетантства та вимагає міцних нервів і першокласної підготовки. Ризик і небезпека для людей, які тут працюють — то не просто високі слова, а щоденна реальність, до якої звикають.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співробітників ОВС, які загинули на бойовому посту, ціною власного життя захищаючи правопорядок.

Кращих розшуківців було нагороджено відомчими відзнаками МВС та УМВС, почесними грамотами, оголошено подяки.

Юрій Івакін побажав діючим співробітникам «оперской» удачі, якомога більше світлих моментів у житті, благополуччя та взаєморозуміння в сім’ї, здоров’я, успіхів у службовій діяльності та підвищення професіоналізму, а ветеранам довгих років життя й міцного здоров'я.        

Інна Базилюк, ст. інспектор ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі