Влада

За минулий рік заборгованість сільгосппідприємств по заробітній платі в Житомирської області знизилась на 40% і складає близько 5,6 млн. грн. - Юрій Павленко

17 January 2007, 19:56

Про це голова Житомирської ОДА Юрій Павленко повідомив під час першої селекторної наради з керівниками районів Житомирської області з перспектив розвитку тваринництва та підготовки до весняно-польових робіт. Розглядались також питання стану розрахунків за спожиті енергоносії та заборгованості по заробітній платі.

Юрій Павленко повідомив, що за минулий рік заборгованість сільгосппідприємств по заробітній платі знизилась на 40% і складає близько 5,6 млн. грн. Голова визначив як зразкові Червоноармійський, Брусилівський та Попільнянський райони, які не мають заборгованості по заробітної платі, а голови РДА Ємільчинського та Народицького районів отримали зауваження за збільшення заборгованості протягом року. Керівник області підкреслив, що «незважаючи на позитивну динаміку, проблемним є питання погашення заборгованості з оплати праці підприємств-банкрутів та таких, що припинили свою діяльність».

Юрій Павленко доручив керівникам районів розробити програми по розвитку тваринництва на 2007 рік та комплексну програму на 2007-2012 роки. Пріоритетна увага розвитку м’ясному напрямку вирощування худоби буде надана у Поліських районах, а інтенсивному розвитку молочного скотарства і свинарства – в Перехідній і Лісостеповій зонах.

В зв’язку з аномальними погодними умовами голова Житомирської ОДА доручив зробити необхідні запаси страхового фонду матеріально-технічних ресурсів – для можливого підсіву та пересіву. Також доручено провести на базі аграрних навчальних закладів та кращих підприємств області навчання з керівниками і спеціалістами агропромислового комплексу.

В нараді взяли участь керівники обласних структур аграрного сектору, обленерго, облгазу, голови райдержадміністрацій та заступники голів райдержадміністрацій, голови районних рад та міські голови, начальники і спеціалісти районних управлінь агропромислового розвитку, керівники районних електричних мереж та управлінь, газового господарства.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі