Суспільство

Юрій Павленко звернувся до Президента України з проханням нагородити юного героя-рятівника орденом "За мужність"

30 January 2007, 16:18

Голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації та подарунки восьмикласнику Вадиму Нестерчуку із села Головенки Житомирського району, який напередодні Нового року врятував із палаючого сусідського будинку чотирьох малолітніх дітей, - повідомляє прес-служба держадміністрації Житомирської області.

Під час зустрічі з юним героєм, голова облдержадміністрації Юрій Павленко заявив, що вже звернувся до Президента України Віктора Ющенка з тим, щоб юному рятівнику було вручено вищу державну нагороду – орден „За мужність" ІІІ-го ступеня. Юрій Павленко повідомив, що ініціюватиме перед Президентом України та Верховною Радою заснування спеціальної нагороди для дітей та підлітків, які врятували життя іншим. Отримання такої нагороди, на думку керівника області, має передбачати певні суми доплат до майбутніх стипендії, заробітної плати та пенсії.

За поданням головного управління МНС України в області Вадима Нестерчука висунуто кандидатом на присвоєння звання переможця щорічної всеукраїнської акції „Герой-рятівник року”.

Юрій Павленко запевнив присутніх на зустрічі журналістів, що відповідні служби під контролем обласної державної адміністрації здійснюватимуть постійний соціальний супровід багатодітної родини Нестерчуків, в якій зростає Вадим, і особливо опікуватимуться долею хлопчика.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі