Події

У Житомирі затримали іноземця, який заборгував Німеччині ?1,5 млн

15 грудня 2007, 13:13

У 2006 року чоловіка оголосили у міжнародний розшук. Тим часом аферист спокійно оселився в Україні, знайшов собі дружину та відкрив власний бізнес.

Міліція отримала інформацію, що на території України перебуває громадянин Нідерландів, якого вже півтора року розшукують німецькі полісмени. У 2006 році іноземця звинуватили в ухиленні від сплати податків на суму в півтора мільйони євро.
Українські правоохоронці припускали, що він переховується в Києві. Днями його затримали в Житомирі.
Сергій Талько, начальник УКР УМВС України в Житомирській обл.: «Під час перевірки осіб, що поселилися у житомирському готелі, було встановлено, що один громадянин згідно бази Інтерполу розшукувався німецькою поліцією за ухилення від сплати податків на суму понад 1,5 мільйони євро».
Під час затримання підозрюваним поводився спокійно. Каже, ніколи ні від кого не тікав. Мовляв, до України приїхав у бізнесових справа. Тут знайшов кохання, одружився та вирішив осісти. Про кримінальну справу, каже іноземець, чує вперше.
Іноземця таки вирішили затримати й відправити до Німеччини. Тепер його провину доводитимуть місцеві правоохоронці.
Іван Сташко, керівник відділу УКР УМВС України в Житомирской обл.: «Згідно законодавства України ви будете затримані до 3 діб, впродовж яких ми повинні отримати від правоохоронців Німеччини документи. Після чого буде передано справу до суду для вирішення питання про порушення кримінальної справи та екстрадицію».
За попередньою інформацією, на території України іноземець не мав конфліктів із законом. Він узяв шлюб із українкою, з якою мав спільний бізнес у Луцьку. Специфіку діяльності затриманого наразі з’ясовують слідчі. // Олександр Дем’янчук, Олександр Талько, НТН.

http://ntn.tv/

 

Матеріали по темі