Україна

Ющенку потрібна бездоганна Тимошенко

17 грудня 2007, 10:42
Президент України Віктор Ющенко вважає, що змінена процедура обрання прем’єра повністю відповідає демократичним стандартам. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

За оцінкою глави держави, народні депутати після кількох раундів напружених консультацій накреслили цілком реальний план дій, який враховує позиції всіх політичних сил, представлених у парламенті.

Президент вважає виправданою зміну регламентної процедури обрання Прем’єр-міністра, зважаючи на те, що більшість заявила про збої в електронній системі голосування. «Відкрита, чітка демонстрація підтримки або несхвалення кандидатури Юлії Тимошенко на посаду керівника уряду дасть однозначний підсумок, який буде неможливо поставити під сумнів. Бездоганність обрання Прем’єр-міністра необхідна з усіх точок зору», – наголосив Ющенко.

«Досвід розвинених демократій показує, що в критичних ситуаціях такий підхід дає можливість вийти з глухого кута протистояння чи несприйняття. У Верховній Раді шостого скликання, де запас голосів у створеної коаліції мінімальний, а ступінь недовіри між більшістю та меншістю максимальний, відкрите голосування зніме напругу і розвіє підозри. Вітчизняний парламентаризм одержить новий досвід подолання протиріч, адже все, що йде на користь суспільству та державі, має бути застосоване», – сказав Ющенко.
Матеріали по темі