Україна

У Волинській області сім’я тримала 9 рабів

29 February 2012, 10:56

Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області, отримавши оперативну інформацію, виявили та затримали трьох осіб, котрі протягом року незаконно використовували найману працю як мінімум восьми громадян Закарпатської та Луганської областей.

Про це повідомили у прес-службі МВС у Волинській області.

Правоохоронці затримали подружжя і їхнього 25-річного сини поблизу одного зі сміттєзвалищ краю: саме на смітті вони робили бізнес. Бідахи, котрі зголосилися на роботу, навіть подумати не могли, що їм доведеться ходити по смітниках, збирати пластик, папір, метал, склотару. Згодом ці матеріали роботодавці здавали на переробні заводи.

"Варто зауважити: умови, в яких жили люди, були жахливими, приміщення нагадувало барак, тому там панувала повна антисанітарія. Відтак у робітників були серйозні проблеми зі здоров\'ям: як із фізичним, так і психічним. Фактично вони опинилися сам на сам із бідою: всі документи у них одразу забрали, а працювати доводилося зранку до вечора за 150 грамів горілки і тарілку їжі", - зауважили в міліції.

А ділки тим часом наживалися на людях і накопичували статки. Як розповів начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига, у подружжя, зокрема, вилучили новий автомобіль, чимало сучасної побутової та оргтехніки. Нині всі троє затримані в ізолятор тимчасового тримання Луцького МВ УМВС України у Волинській області, вирішується питання про їхній арешт. Порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Торгівля людьми та інша незаконна угода щодо передачі людини). Триває слідство з метою виявлення інших імовірних учасників злочинної групи та потерпілих.


Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_volinska-rodina-trimala-8-rabiv/424817">Gazeta.ua</a>

gazeta.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі