Україна

У Харкові було здійснено замах на колишнього прокурора області

13 березня 2012, 10:27

У Харкові вчора близько 21.00 було здійснено замах на колишнього прокурора Харківської області Василя Синчука.

Вибуховий пристрій спрацював, коли Василь Синчук разом з двома чоловіками - (за різними даними, харківськими підприємцями або власною охороною) - виходили з під\'їзду будинку і підходили до машини.

Вони почули хлопок і побачили, як хтось через ворота перекинув якийсь предмет. За даними джерела в міліції, вибухнула граната.

Постраждали всі троє, травми незначні. Вони самостійно добралися до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Синчук отримав травми ноги і обличчя.

Слідче управління ГУМВС України в Харківській області за фактом замаху на екс-прокурора порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 5, ч.2, ст. 15 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

Синчук працював на посаді прокурора Харківської області з 2004 рокудо середини 2010 року, після чого був переведений на роботу у Генпрокуратурі.Він був єдиним в області керівником силової структури, якого не змінили відразу після виборів президента у 2010 році.

Саме Синчук скасував рішення депутатів обрати тоді ще губернатора Євгена Кушнарьова головою обласної ради - в період «помаранчевої революції», і, навпаки, підтримав депутатів - коли облрада висловила недовіру Арсену Авакову цієї зими.

Нагадаємо, наприкінці січня невідомі підпалили чорний Lexus судді Харківського обласного апеляційного суду.

Тиждень

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі