Україна

Журналист Сергей Лещенко порадовался за министра Захарченко и его 22-летнюю сотрудницу

26 March 2012, 14:09

Після обрання президента Януковича радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній переконував, що зі зміною влади в Україні припинили продавати міліцейські перепустки-всюдиходи, і більше їх не побачиш на якомусь "оперативному" Майбаху.

Спецперепустки – це такі сині картки на лобове скло, які вказують або на твою приналежність до МВС, або на те, що ти змушений часто бувати в центральному управлінні у справах.

Зрозуміло, що така картка вказує на відповідні зв\'язки її власника, і відбиває у інспекторів ДАІ будь-яку цікавість.

Зараз Могильов працює в Криму, а міністром внутрішніх справ є Захарченко. Але я впевнений, що міліція як не продавала, так і не продає свої перепустки.

От, наприклад, двічі за останні дні, йдучи на роботу, я з великою радістю бачив автомобіль Infiniti 2011 року випуску зі свіжою перепусткою МВС на 2012 рік.

На справжність перепустки вказувала захисна голограма.
 

\"\"

 

\"\"

 

\"\"З ще більшою радістю я дізнався, що цей автомобіль належить 22-річній дівчині – її прізвище Овчиннікова Валерія Ігорівна.

Можливо, хтось підкаже, на якій ділянці в МВС вона працює? Все-таки приємно, що молоді жінки ідуть працювати в міліцію, а міліція одразу забезпечує їх такими солідними машинами.

Життя ж покращується, хто би що не казав.

А в те, що МВС продає свої перепустки, я не вірив тоді, не вірю і зараз. Бо хіба там можуть порушувати антикорупційну стратегію президента? Ні, ні й ще раз ні!

Блог Сергія Лещенка на УП

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі