Україна

Міністр оборони Дмитро Саламатін отримав громадянство України лише 7 років назад

11 April 2012, 13:14

  Міністр оборони Дмитро Саламатін отримав громадянство України лише 6 грудня 2005 року

Про це йдеться у відповіді голови комісії при президентові з питань громадянства Олени Лукаш на запит депутата Тараса Стецьківа, повідомили ТСН.ua у прес-службі "Народної Самооборони".

"Як свідчить відповідь за підписом Лукаш, матеріали стосовно Дмитра Саламатіна були розглянуті комісією 30 листопада 2005 року та указом Президента України від 6 грудня 2005 року згаданій особі було надано українське громадянство", - повідомив Стецьків. За словами політика, "така відповідь означає, по-перше, що твердження представників Партії Регіонів про те, що  Саламатін отримав українське громадянство у 1999 році, є брехнею.

Можливо, того він лише поселився в Україні". "По-друге, призначення міністром оборони України особи, яка лише 5 років була громадянином України, а перед тим працювала у російських бізнес-структурах, є яскравим свідченням або некомпетентності президента  Януковича, або, що більш вірогідно, прямим і свідомим нехтуванням ним інтересів національної безпеки і оборони", - наголошує депутат. "Зрозуміло, чиї інтереси буде захищати такий міністр оборони. Опозиція не здивується, коли уже в найближчий час Україна почне втрачати ринки озброєнь, коли і далі продовжиться деградація українського ВПК, а й без того розвалена українська армія опиниться в стані агонії", - резюмував Стецьків.
ТСН

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі