Україна

Власник Rozetka.UA не виключає, що виїде з України

20 April 2012, 15:55

 Власник Rozetka.UA не виключає, що виїде з України

Власник і керівник інтернет-магазину Rozetka.UA Владислав Чечоткін допускає свій виїзд із України. Про це він написав на особистій сторінці в мережі Facebook.

"Підсумок на сьогодні: 24 підприємства і майже 3000 осіб не працювали вчора (19 квітня) і навряд чи будуть працювати сьогодні, основний сервер "хакери" з Податкової фізично зламали, сайт переїхав, я ще ні. Але, напевно, це тільки справа часу", - заявив Чечоткін.

Він вважає ситуацію навколо інтернет-магазину як мінімум дивною і підкреслює, що обшуками в офісах компаній-партнерів інтернет-магазину керували представники Головного управління податкової міліції.

"Цікаво, чому за актом, написаним в червні 2011, який на момент порушення справи досі проходив апеляцію в ДПА України, раптом 30 березня 2012 року терміново порушують кримінальну справу? Чому Головний комітет присутній на всіх обшуках у справі, яку веде Печерський район? Чому слідчий каже, що в нас претензій немає - а співробітник Головного комітету каже: НІ! Є! І вимагає чогось від слідчого, не соромлячись людей навколо", - зазначив Чечоткін.

За його оцінками, усього під час обшуків 19 квітня Податкова заблокувала діяльність понад 20 компаній, які реалізовували продукцію через інтернет-магазин.

"Усього за моїми оцінками у вчорашній операції в полі було задіяно понад 150 співробітників особового складу. Тільки один офіс наших партнерів, у якому мені "пощастило" опинитися під час подій, - обробляло 27 осіб! На сьогодні робота частини компаній розблокована, але частина нападників як і раніше продовжує блокування роботи декількох компаній", - підкреслив бізнесмен.

Чечоткін повідомив, що поки не готовий давати додаткові коментарі до своєї заяви в Facebook, оскільки дії Податкової відносно низки компаній-партнерів магазину тривають.

Сайт інтернет-магазину за адресою Rozetka. UA поки недоступний, на сторінці компанії в мережі Facebook поки немає повідомлень про нову адресу сайту.

Нагадаємо, податкова міліція порушила кримінальну справу проти директора товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

19 квітня співробітники Податкової проводили обшук в офісі хостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв\'язку з перевіркою діяльності інтернет-магазину Rozetka.UA.

Інтернет-магазин призупинив свою діяльність, але має намір відновити доставку замовлень із 23-24 квітня.

Тиждень

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі