Україна

Результат экспертизы и фотографии синяков Тимошенко

27 April 2012, 13:13

"Українська правда" отримала фотодокази тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко.

Ці знімки було зроблено у середу, 25 квітня, через п\'ять днів після транспортування Тимошенко до лікарні, в ході которої, за її словами, було нанесено тілесні ушкодження.

\"\"
 
\"\"
 
\"\"
 
\"\"
 
\"\"
 
\"\"
 
\"\"
 

Ці фотознімки у пятницю омбудсмен Ніна Карпочова поширила серед дипломатів країн Європейського союзу в ході зустрічі, яка відбулася у представництві ЄС у Києві.

Також Карпачова поширила експертизу ушкоджень Тимошенко, зроблену по фотознімкам.

Оприлюднити фотодокази довелося після заяви прес-служби партії регіонів про те, що історія з побиттям Тимошенко зрежисована для дискредитації керівництва України й відволікання від "злочинної діяльності" лідера опозиції.

"На наших очах розгортається черговий акт дивовижної провокації проти України, дискредитації керівництва нашої держави. Це добре зрежисована постановка все тих же майстрів політичних інтриг і брудних спекуляцій: пані Тимошенко і її штабу", - говориться в заяві.

"У цьому акті світовому співтовариству нав\'язується міф про катування, знущання, позбавлення медичної допомоги нещасної ув\'язненого Тимошенко. Тим самим керівництво України представляється як нецивілізоване і недемократичне", - заявляють у Партії регіонів.

"Хто при здоровому глузді, при тім увазі, що прикута до Тимошенко, зважиться хоч пальцем до неї доторкнутися? Хотілося б поцікавитися в Тимошенко і її поплічників: а чи готові вони подивитися в очі матерям, дружинам, дітям тих офіцерів, яких вони виставляють ґвалтівниками, садистами?" - відзначається в повідомленні.

Водночас у експертному висновку, зробленому після ознайомлення з фотографіями, сказано, що виявлені на тілі Тимошенко ушкодження - "результат дії твердих предметів".

"Вони могли бути заподіяні у строк не менше чотирьох - шести діб до моменту їх фотофіксації. Ушкодження на лівій верхній кінцівці могли виникнути при захватуванні кінцівки сторонньої рукою".

"Синець з внутрішньо-шкірними крововиливами, розташований на передній черевній стінці справа, також є результатом дії твердого предмету. За своєю формою та іншими особливостями найбільш вірогідно він виник внаслідок удару кулаком зі значною силою", - сказано в експертному висновку.

\"\"
 
\"\"
 

 

УП

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі