Україна

Після проведення Євро-2012 Україна може опинитися в гіршій ситуації, ніж зараз Греція

11 May 2012, 09:54

 Після проведення Євро-2012 Україна може опинитися в гіршій ситуації, ніж зараз Греція.

Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловив голова Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

"Важко говорити, де більша корупція — в Греції була у 80-му році, коли вони готували Олімпіаду, чи у нас. Але тоді греки витратили 9 млрд дол на підготовку всіх об\'єктів Олімпіади, а отримали 2 млрд доходів. І проблеми дефіциту державного бюджету почалися з того часу. Дефіцит бюджету після цієї Олімпіади зріс чи не втричі, і вона так себе і не окупила", - розповів він.

Експерт підкреслив, що саме з того моменту і з інших спортивних заходів і почалися проблеми, результати яких Європа, а не тільки Греція, пожинає сьогодні.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи зможе після Євро-2012 Україна стати "другою Грецією", Сугоняко зазначив:

"Може бути ще гірше. Бо ми вже сьогодні чуємо, що ми витратили десь майже 130 млрд грн. А що ми можемо отримати? Швейцарія разом з Австрією проводили Євро-2008. Вони витратили 750 млн євро, а прибуток отримали менше 500. Це при тому, що там всі об\'єкти інфраструктури були готові".

"А те, що робиться у нас на сьогодні ми бачимо і знаємо... які там відкати. Ми мусимо очікувати серйозних фінансових негативів від такого господарювання. Ці обєкти, які побудовані, будуть вимагати колосальних коштів на своє утримання, а наврядчи вони будуть заповнені так, як вони будуть заповнені на чемпіонаті", - підкреслив голова Асоціації українських банків.
gazeta.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі