Україна

В Бельгіїї оголосили політичний байкот Євро-2012

14 May 2012, 13:22

 МЗС Бельгії вважає, що політичний бойкот Євро-2012, який відбуватиметься в Україні, необхідний, проте не бачить необхідності в бойкоті спортивному.

Дідьє Рейндерс вважає необхідним політичний бойкот Євро-2012 в Україні

Міністр закордонних справ Бельгії Дідьє Рейндерс вважає необхідним політичний бойкот Євро-2012 в Україні. Про це він заявив сьогодні, 14 травня, перед початком засідання Ради закордонних справ ЄС.

«Думаю, присутність політиків не потрібна. Ми вже вирішили в Бельгії, що не поїдемо», - сказав міністр.

«Бойкот політичний, на мою думку, необхідний», - додав він.

Разом з тим Рейндерс зазначив, що не бачить необхідності в бойкоті спортивному.

Нагадаємо, прем\'єр-міністр України заявляв, що бойкот Євро-2012 - це приниження для всього українського народу. «Ми знайшли ресурси, зробили стадіони, мости, розв\'язки, і нам зараз кажуть - бойкот Євро. Нормально? Як до цього поставитися? Кого хочуть принизити? Хочуть нас принизити, весь наш народ, країну? А чому?», - запитав Микола Азаров.

Раніше бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні вирішили глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і єврокомісар з питань юстиції, фундаментальних прав і громадянства Вів\'єн Редінг, пізніше до ініціативи приєднався європейський комісар з питань спорту Андрулла Васіліу і - без пояснення причин - принц Вільям, а також інші.

newsmarket

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі