Учора в Києві відбулася справді грандіозна подія – вже традиційний Марш вишиванок. Близько тисячі людей, переважно молодь, продефілювала центральними вулицями столиці, даруючи киянам пісні, усмішки та інший позитив. Правда, не всі щасливо усміхалися, бо біля Софійського і Михайлівського соборів стояло по кілька десятків розцяцькованих клоунів з шевронами якогось там чергового дво-порожньо-голового казачєства, які просто таки шипіли від люті, але в очах їхніх чітко проглядався страх. Так і має бути – зайда, який прийшов не з миром, має боятися!
Але свято відбулося, і, на мою думку, його треба проводити кілька разів на рік. Вишиванка, нехай і трохи модернізована, має знову стати нашим повсякденним одягом. І респект усім молодим хлопцям і дівчатам, які зорганізували і втілили цей захід. Так тримати.
Ось фото Сашка Заклецького. тут усе добре видно:
![\"\"](\"http://img.blogs.pravda.com.ua/images/doc/b/1/b14c7-00000000000000.jpg\")
Решту фотографій можна знайти тут: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4057599920893.174867.1308963618&type=1