Україна

Біля лікарні Тимошенко посилили охорону

9 липня 2012, 12:42

В матеріалах кримінальної справи стосовно екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко поки немає документів щодо проведення судмедекспертизи стану її здоров'я. Про це повідомив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко.

Він зазначив, що не володіє інформацією, чи була проведена судмедекспертиза.

«Станом на сьогоднішній день на 9:00 в матеріалах справи нічого немає», - зазначив Власенко.

У той же час захисник сказав, що сьогодні у районі Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, де Тимошенко проходить курс лікування, чергує велика кількість працівників міліції.

«Сьогодні поблизу лікарні збільшено кількість працівників міліції, стоять два пости ДАІ, які блокують всі автомобілі, незрозуміло на якій підставі. Це може говорити про те, що вони до чогось готуються », - сказав він.

Нагадаємо, 25 червня суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський до 10 липня цього року оголосив перерву в розгляді кримінальної справи стосовно Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».

Садовський задовольнив клопотання прокурорів про призначення Тимошенко комісійної судово-медичної експертизи, яка повинна встановити стан здоров'я екс-прем'єра, можливість її участі у судових засіданнях, можливість сприймати усну та письмову інформацію та наявність протипоказань для присутності на судових засіданнях.

Суд зобов'язав Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи провести відповідну експертизу стану здоров'я Тимошенко. Садовський у своєму рішенні зазначив, що експертиза має бути проведена з Тимошенко, а якщо це неможливо, - на підставі її медичних документів. Суддя зазначив, що питання про припинення або продовження провадження у справі буде прийнято після отримання результатів експертизи.

28 червня Власенко заявив, що Тимошенко відмовилася від проведення комісійної судово-медичної експертизи. 

Тиждень

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі