Україна

"Богатирьовій важлива думка Ахметова, а не Януковича"

3 січня 2008, 14:51

Перший президент України Леонід Кравчук прокоментував призначення Раїси Богатирьової на посаду секретаря РНБО.

На запитання кореспондента "Газети по-українськи" чи його нічого не дивує у призначеннях на високі державні посади в останні дні 2007 року, Леонід Макарович відповів, що "немає політика в Україні, який би не був здивованим". За його словами, найбільше здивування викликає призначення секретаря РНБО.

- Це мала би бути найближча до Президента людина. Після перемоги 1994 року Кучма призначив на цю посаду Горбуліна. Віктор Ющенко три роки тому — свого кума Порошенка, - заявив Кравчук.

Екс-президент переконаний, що нині глава держави має певні цілі на президентські вибори.

- Віктор Ющенко взяв слово з Юлії Тимошенко, що вона на них не піде. А призначенням Богатирьової на секретаря РНБО вніс у табір "біло-синіх" непорозуміння, щоб применшити шанси Віктора Януковича. Раїса Богатирьова не надто прислухається до лідера партії. Їй важлива думка Колеснікова й Ахметова. А вони — бізнесмени і не можуть бути в опозиції, - розповів Кравчук.

Нагадаємо, що 24 грудня Президент Віктор Ющенко підписав указ про призначення Раїси Богатирьової секретарем РНБО. 25 грудня політрада ПР не дала згоди на призначення Богатирьової секретарем РНБО.

"Газета по-українськи"

Матеріали по темі