Економіка

Куди підуть мілліони з бюджету Житомирскої області

21 січня 2008, 08:57

Загальний обсяг видатків обласного бюджету Житомирщини на 2008 рік складе 1 млрд. 342,5 млн. грн. Таке рішення 11 січня 2008 року ухвалила 13 сесія Житомирської обласної ради п’ятого скликання. Обласний бюджет повністю враховує видатки на: - виплату заробітної плати з усіма нарахуваннями працівникам бюджетних установ області (ріст фонду заробітної плати в порівняні з 2007 роком становитиме 33%);- придбання медикаментів для потреб медичних закладів області (у 2008 році видатки на ці потреби зростуть на 13,7 млн. грн., або в 1,8 рази);- на оплату енергоносіїв та комунальних послуг (видатки на ці потреби в 2008 році перевищать аналогічні минулого року на 35%).

Обласним бюджетом передбачено також збільшення видатків в 2008 році на придбання продуктів харчування для потреб закладів освіти та охорони здоров’я, установ соціального забезпечення області.У бюджеті розвитку обласного бюджету на 2008 рік передбачено 17,7 млн. грн. Вони будуть спрямовані на закінчення будівництва консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського (6,3 млн. грн.), реконструкцію з добудовою обласного онкодиспансеру (2 млн. грн.), будівництво очисних споруд Довбиського психоневрологічного будинку-інтернату (1 млн. грн.), будівництво котельні СОК „Авангард” (1 млн. грн.), реконструкцію системи пожежегасіння обласного музично-драматичного театру (0,9 млн. грн.), реконструкцію котельні обласного педагогічного ліцею (0,9 млн. грн.).

Як повідомляє прес-служба держадміністрації, 13 сесія обласної ради V скликання своїм рішенням ухвалила надання права обласній державній адміністрації здійснювати протягом 2008 року додатковий розподіл та перерозподіл загального обсягу субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам та з обласного бюджету між бюджетами районів та міст обласного значення.

Житомир.info

 

Матеріали по темі