Україна

Яценюк розповів, чому відмовився від державної охорони

30 січня 2008, 08:36
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк підкреслює, що державі пора позбавлятися від перекриття доріг для проїзду транспорту чиновників.

У прямому ефірі ДТРК «Крим» Яценюк назвав мигалки, ескорти і перекриття доріг «азійщиною» і «гіршими рудиментами радянщини».

«Я по місту Києву їжджу без мигалок, без ескортів, без перекриття дорогий, ну це азійщина (вибачте за грубість мови), гірші рудименти радянщини, від яких давно пора позбавлятися», - відзначив голова парламенту країни.

"Мене немає від кого охороняти"

На переконання Яценюка, єдина особа, яка може їздити з такими атрибутами, - це Президент. «Єдина особа – це Президент, який всенародно обраний і повинен їздити зі всіма цими атрибутами. Всі інші: прем`єри, голови парламенту, – в загальну чергу і поїхали, - сказав глава ВР України. - Ось я їжджу вже півтора місяці (без мигалок і ескортів) – живий, здоровий».

Яценюк також повідомив, що два тижні тому написав вимогу в Управління державної охорони, щоб з нього зняли держохорону. «Мене немає від кого охороняти, на мене ніхто не робить замах. Мене від українського народу охороняти не треба», - сказав глава ВР України, пише УНІАН.

 

http://gpu.ua

Матеріали по темі