Україна

Тимошенко зрадила останнім тенденціям моди (ФОТО)

7 лютого 2008, 10:19

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зрадила останнім модним тенденціям, згідно з якими цього сезону потрібно носити темні - чорні, сірі, коричневі тони, і прийшла на вчорашнє засіданні Кабінету Міністрів в рожевому костюмі.
Не дивлячись на надзвичайно романтичний стиль одягу, Юлія Володимирівна була настроєна зовсім не легковажно, а в ході засідання торкнулася питань пріоритетів кожного з міністерств на поточний рік, відзначила необхідність підвищити престиж шахтарської праці, пообіцяла "запустити" при Кабміні Раду підприємців, а також пообіцяла врахувати бюджетні побажання мерів.

Міністри, реагуючи на ініціативи Прем'єра, негайно заглибилися у вивчення друкарських матеріалів за всіми вищепереліченими питаннями.

Дехто, як наприклад Олександр Турчинов, занурився в глибокі роздуми. Задумливий і серйозний був і Юрій Луценко.А ось представникам ЗМІ на вчорашньому засіданні довелося нелегко - співробітники служби безпецки Кабінету вирішили, що фотографи і відеооператори займають в залі засідань багато місця і запропонували їм "потіснитися". Дана пропозиція викликала у преси бурю обурення.

За матеріалами: ЛігаБізнесІнформ.

Матеріали по темі