Україна

СБУ затримала Рудьковського на дві доби. На вулиці й у свідомості

10 лютого 2008, 11:39

Співробітники Служби безпеки затримали екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського за рішенням суду у зв'язку з тим, що він ухилявся від співробітництва зі слідством.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у СБУ в неділю, співробітники відомства затримали екс-міністра в суботу ввечері в Києві, але не в лікарні, а в місті, коли екс-міністр їздив у своїх справах.

За інформацією співрозмовника агентства, співробітники СБУ підійшли до Рудьковського й пред'явили рішення одного із судів про його затримання на дві доби у зв'язку з ухилянням від співробітництва зі слідством.

У СБУ відзначили, що слідчий прокуратури звернувся в суд із клопотанням про затримання екс-міністра й суд це клопотання задовольнив.

У понеділок суд повинен прийняти рішення про обрання запобіжного заходу Рудьковському (утримання під вартою або підписка про невиїзд). До доставки до суду в понеділок місцем перебування Рудьковського слідчий визначив відділ досудового слідства СБУ.

В СБУ також підкреслили, що коли Рудьковського затримали, медики засвідчили, що затримання на двоє діб не зашкодить його здоров'ю.

СБУ й прокуратура Києва розслідують кілька карних справ про зловживання в міністерстві транспорту й зв'язку, фігурантом у яких виступає Рудьковський.

Як повідомлялося, раніше прес-секретар екс-міністра Вікторія Бутенко
оприлюднила інформацію про те, що Рудьковського невідомі в масках забрали з лікарні. Родина Рудьковського направила заяву в прокуратуру Києва щодо викрадення особи.

http://www.pravda.com.ua

Матеріали по темі