Події

У Житомирській області вбили головного свідка у справі зниклого бердичівського самооборонівця

3 July 2014, 17:27

 У Бердичеві продовжують шукати представника місцевої самооборони 42-річного Василя Мазала. Востаннє його бачили 20 червня в бердичівському нічному клубі у компанії двох його знайомих. Звідти чоловіки поїхали на автомобілі, після цього самооборонівця не знайшли – ні живим, ні мертвим.

Автомобіль, на якому поїхали всі троє, правоохоронці вилучили. На ньому виявили плями, схожі на кров. Наразі триває експертиза, яка покаже, чи належала кров зниклому.

Через тиждень після зникнення Василя на людей, які бачили його останніми, скоїли напад. О третій ночі 27 червня невідомі в масках розстріляли головних свідків справи посеред дороги в їхньому ж автомобілі. Один загинув на місці, інший вижив, але отримав вогнепальне поранення.

Чоловіки, які бачили Мазала останніми – єдині, хто б міг дати інформацію про долю зниклого. Бердичівські самооборонівці констатують: після вбивства одного зі свідків дізнатися про місце знаходження Василя буде дедалі важче.

У міліції повідомляють, що вони посилено шукають зниклого активіста: прочесали кілометри лісосмуг і кілька водойм, але наразі безуспішно.

По обом злочинам правоохоронці розпочали кримінальні провадження за статтею «Умисне вбивство».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі