Інтерв'ю

Кандидат на посаду заступника житомирського губернатора пообіцяв працювати задарма до закінчення АТО

19 серпня 2014, 13:37

Працювати задарма до закінчення АТО пообіцяв кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Ярослав Лагута під час громадського обговорення, яке відбулося у Житомирі 18 серпня. Він з легкістю пристав на таку пропозицію активістів, бо, каже, не за тим йде працювати в адміністрацію.

Ярослав Лагута розповів про основні факти своєї біографії та запевнив, що докладе зусиль до того, аби застосувати на практиці свої знання та досвід роботи.

«Житомирщина – це унікальна область, багатонаціональний та багатокультурний регіон нашої держави. Протягом багатьох років події в області доводять, що вона є мініатюрною проекцією ситуації в Україні в цілому», - зазначив Ярослав Лагута.

Кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань озвучив пріоритетні напрямки у своїй роботі. В першу чергу, це реалізація на території області започаткованих в Україні реформ, дотримання державних стандартів, надання якісних послуг та належне матеріально-технічне забезпечення закладів освіти й охорони здоров’я. Ярослав Лагута вважає, що належну увагу варто приділити молодіжній, сімейній і гендерній політиці. За його словами, новим напрямком роботи має стати допомога тимчасовим переселенцям, лікування та реабілітація поранених в зоні АТО наших військовослужбовців-земляків, а також підтримка їх сімей.

Ярослав Лагута виступає за конструктивну співпрацю з громадськими організаціями і закликає усіх жителів Житомирської області надавати свої пропозиції, які допоможуть вдосконалити роботу профільного заступника голови облдержадміністрації. Він запевнив, що вивчатиме громадську думку та докладе зусиль до викорінення корупції в органах державної виконавчої влади області. Основними принципами роботи держслужбовців мають стати дотримання законності, відсутність корупційних діянь, високий професіоналізм та прагнення до змін.

Житомирський губернатор Сергій Машковський повідомив, що кандидат на посаду заступника з гуманітарних питань Ярослав Лагута якнайшвидше приступить до виконання своїх обов’язків на громадських засадах ще до офіційного призначення на посаду.

«Як голова облдержадміністрації, я дотримуюся свого слова проводити громадські обговорення до призначення кандидатів на ключові посади. Можу констатувати, що громада адекватно й схвально сприйняла Ярослава Лагуту, і сподіваюся, що йому вдасться реалізувати на практиці всі плани та наміри. Він продемонстрував відповідальність, високий фаховий рівень та бажання діяти. Вже зараз Ярослав Лагута розпочне працювати на громадських засадах, бо гуманітарна галузь області потребує його фахових знань та досвіду», - розповів Сергій Машковський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі