Україна

П’яні охоронці заїхали джипом у Дніпро. ФОТО

14 лютого 2008, 07:23
Близько першої ночі з суботи на неділю працівники ДАІ на патрульній ”сімці” переслідували чорний джип ”Тойота Лендкрузер”. Той мчав із вимкненими фарами. Інспектори зупиняли іномарку, але після цього вона їхала ще швидше.

— На перехресті вулиць Верхній Вал та Набережно-Хрещатицької водій проминув поворот і поїхав під Рибацький міст. Збив бетонний мур, машина впала у Дніпро, — кажуть у прес-службі ДАІ. — Авто почало швидко тонути, чоловіки встигли розбити бокове водійське скло і вилізти з салону. Інспектори зняли з себе портупеї й допомогли їм вибратися на берег. Від усіх трьох несло перегаром.

Євген, 26 років, та Андрій, 23 роки, — з Переяслава-Хмельницького, що на Київщині. Працювали у столичній фірмі ”Щит і меч”. Перший охороняв ділянку будівництва на вул. Сагайдачного, 1 і джип ”Тойоту Лендкрузер”, інший — територію на Сагайдачного, 3 та автомобіль ”порше”. На ніч власники машин завжди залишали хлопцям ключі.

У суботу ввечері до Андрія приїхав колишній однокласник 23-річний Павло, який мешкає з батьками на Дарниці.

— Ми випили пива, і я вже збирався їхати додому. Але в мене не вистачало грошей на таксі. Я сказав, що переночую у хлопців, а зранку поїду на автобусі — так дешевше. На заощаджені гроші вирішили купити пельменів. А йти не захотіли, — розповів міліціонерам Павло.

За кермо сів Андрій. Вирішили з’їздити в найближче ”Сільпо”, на Подолі. Де вмикаються у джипі фари, не знайшли. Оскільки вул. Сагайдачного добре освітлюється, поїхали без світла.

— Це вже не перший випадок, коли охоронці роз’їжджають на чужих автомобілях і розбивають їх. Як правило, їм дають ключі, щоб вони могли перегнати авто, якщо комусь заважатиме, — пояснює ”ГПУ” Олександр Радкевич, 32 роки, помічник начальника Подільської міліції.

Павло вже був умовно засуджений за зберігання наркотиків. Він, як і Євген, неодружений. В Андрія є сім’я, його доньці 6 років.

Затоплений джип коштує 500 тис. грн. Водолази підняли його на поверхню з другої спроби — в неділю. Машина була оформлена на Світлану Грановську — сестру колишньої учасниці гурту ”ВІА Гра” Надії Грановської.

http://gpu.ua

Матеріали по темі